Coraline

Prisimenu, kaip kažkada rašiau čia, kad labai noriu pamatyti šį filmą.. Pagaliau tai ir padariau. Tikėjausi gero, bet kad bus toks geras.. ;o Eilinį kartą įsitikinau, kad Mika turi nepakartojamą skonį! Aš jau jį net įtraukiau' į savo geriausių matytų filmų sąrašą!
Koralaina su savo amžinai užsiėmusias tėvais atsikrausto į rožinę vilą. Bet jie ten gyvena ne vieni. Jie namu dalijasi su ponu Bobinskiu - cirko artistu iš Rusijos, kuris dresiruoja šokinėjančias pelytes ir gyvena palėpėje, taip pat su Aprile ir Miriam - buvusiomis scenos artistes ir didelėmis škotų terjerų mylėtojas, kurios gyvena rūsyje. Taip pat aplinkui šmirinėja naujas Koralainos draugas Vaibornas (Filme Koralaina šaipėsi iš jo vardo. Vis angliškas skambesys - Why born? :D)Koralainos tėvai sodų katalogų sudarinėtojai, kurie baisiai nemėgsta purvo ir patys nieku gyvu nesirausia sode. Ir beveik neranda laiko svo dukrai.
Kartą Vaibornas prie durų palieka dovanėlę Koralainai - miniatiūrinę savo kopiją - mažą lėlytę su sagutėmis vietoj akių. Ši nelabai apsidžiaugia ("Pff... aš per didelė lėlėms") bet visgi yra nustebinta lėlytės panašumo į ją. Kartą, berašinėjant visus seno namų trūkumus, ji pamato, kad svetainėje, po tapetais, yra nedidelės durelės. Pradaro jas - ot, plytos! Tačiau naktį ją aplanko keletas šokinėjančių pelyčių, kurios veda ją tiesiai prie durelių ir.. oho, ten gi tunelis! Kur jis veda? Ooo.. čia gi tas pats namas, tik.. geresnis! Tik kad visi turi sagas vietoj akių.. Tačiau, Koralainai ima patikti jos naujas namas, nauji tėvai, žydintis sodas, nuostabūs renginiai pas poną Bobinskį, pas artistes.. Ten viskas geriau nei realybėje! Tačiau pasiūlymas įsisiūti sagas vietoj akių ir pasilikti ten amžinai ją tarsi prabudina. Ji to nenori. Tada pasirodo, kad kita mama yra stebuklinga vorė-lėlyninkė, kuri tik nori ką nors mylėti..
---

Nors filmukas animacinis, kaži ar neišgąsdins pačių mažiausiu.Aš tikiu, kad 3D ekranuose kur kas baisiau :D Labiausiai man patikęs dalykas yra tas, kad ten VISKAS rankų darbo! Ten sunku įsivaizduoti kieeeek ten darbo išmonės ir originalumo! Gi žydintis sodas buvo padarytas iš.. popkornų ;oo

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą

About this blog

Čia yra vieta, kur tokia persona, Indrė, dalinasi savo mėgstama/nauja muzika, recenzijomis, muzikinėmis mintimis ir pamąstymais. Įdomaus skaitymo!