Sunny Side Up

Oho, prisimenu, kaip visur skaitydavau, kaip su nekantrumu buvo laukiama šio albumo. Aš nelaukiau. Pirmasis singlas "Candy" man nepatiko ir, ko gero, niekada nepatiks. Man patiko pirmas Paolo albumas, nes jis buvo pilnas visko: jaunatviškų kvailionių, jaudinančio virpulio, skambių melodijų, įsimenančių momentų.. visko. O šis naujas man suteikė tik keistą jausmą, kad Paolo nebenori būti tuo ilgaplaukiu, vėjavaikišku patrakėliu, kokiu jis buvo, o pasinėrė į nuobodų ir neįdomų amm.. suaugusiųjų pasaulį. Tiesą sakant, man nepatinka šis suaugęs ir surimtėjęs Paolo. Jis pasinėrė į kažkokį folk/country/soul/blue/jazz pasaulį, kuriame anksčiau nė negalėjai jo įsivaizduoti. Liūdna. Taip norėjosi ko nors trankaus, užvedančio, na, kažko panašaus į pirmą albumą, o viskas, ką gavau, buvo kažkoks '40/'60/'80 stiliaus muzika. Tarsi pusė dainų įrašytos iš kažkokio kavinininio koncertuko, vien su gitarėle, sėdint prieš naugausiai susirinkusią publiką. O kur elektrinės gitaros girždesys? Būgnai? Beveik visuose įrašuose man trūksta gyvybės. Beje, visas albumas kažkaip priminė Lily Allen paskutinį albumą. Tarsi visi staiga atsisuko į senąją muziką ir ėmė ją pritaikyti sau. Nors gerai, kad nežvilgčioje į metalu žvilgančią ateitį. Bent tiek gerai.Viršelis - 7
Aš jau buvau išsakius savo nuomonę apie jį. Man nelabai..

10/10 - 9
Šiek tiek primena No Doubt senąjį stilių, kai beveik pagrindiniai garsai buvo trimitai ir kiti pučiamieji. Šiaip neblogai, bet gal pati daina man patiktų labiau, jei ją dainuotų kas kitas.

Coming up easy - 10
Čia gal Paolo tendencija 'susidėti' geriausias dainas priekin. Viena iš klausomesnių dainų. Patiko lengvas tembro greitinimas dainos bėgyje. O yapč pabaigoje. Primena Mark Ronson. Hmm.. taip, ko gero dainos pabaiga geriausias dalykas, ką girdėjau visame albume.

Growing up beside you - 8
Ši daina labai netinka jo balsui. Lėta,bet dar klausoma. O ypač tokiam klausymui, kai klausais, bet negirdi. Visi "uu-uuu-uuu" tokiu būdu susiklauso visai neblogai.

Candy - 7
Paolo vietoje, aš šitos nebūčiau padariusi pirmu singlu. Gal aš jos nesuprantu, bet man tie žodžiai "Just give me some candy, before I go.." priedainyje kažkaip atrodo patekę ne į tą operą. Negalėjau klausyt šitos 'in repeat mode'.. Nors žinau vieną garsų garbanių, kuris gali. Čia gal taip, kad vieni labai myli ką nors, kiti labai nemėgsta. Viduriuko nėra.

Tricks of the Trade - 6
Nesupratau. Tieisog. Turbūt niekaip nesusitaikau su Paolo surimtėjimu. Kažkaip liūdnai skamba šita daina. Liūdnai ir šaltai..

Pencil Full of Lead - 9
Kas matė Mikos Parc Des Princes Paris DVD, prisimins tą "Billy Brown" choro 'triubininką' pačioje pačioje pradžioje DVD pradžioje. Dar primena tuos senus muzikinius filmus su Monroe. Bet visai klausoma.

No other way - 7
Vėl kažkaip apie senus filmus pagalvojau. Bet jau senus meilės filmus. Ilgai negalėčiau klausyt tokių raudos primenančių dainų.

High Hopes - 7
Mane nustebino jo aukštas balsas pačioje pradžioje. Bet jam netinka dainuot falcetu. Ne jo balsui. Muzikinis fonas nuneštų į gaivius Havajų krantus. Gaivi daina.

Chamber music - 6
Zomg! Taip, kuo toliau labiau jo nesuprantu. Šita grynų, gryniausia akustinė versija. Kam tokias dėt albuman?

Simple things - 6
Tarp šitos ir Lily Allen "Not fair" galėčiau dėt lygybę. Cooountry. Blah.

Worried man - 6
Vesterrrrrnas. Vėl kažkuo primena Allen naujas dainas. Čia gal svarbiausi būtų žodžiai, bet jo balsas čia toks.. eeer.. erzinantis, kad kaži kaži..

Keep Rolling - 5
Seniai bebuvau bažnyčioje. O taip. Ši daina man grynai priminė tas giesmes, kurias gieda bažnyčiose. O dar tas chooooras. Tarsi netiesiogiai sakantis "Marš bažnyčion, krikščioni".


Bendras - 7.

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą

About this blog

Čia yra vieta, kur tokia persona, Indrė, dalinasi savo mėgstama/nauja muzika, recenzijomis, muzikinėmis mintimis ir pamąstymais. Įdomaus skaitymo!