La ROUX

Turėčiau būti dėkinga visagaliam Last.FM'ui už pažintį su šia raudonplauke. Manęs niekada per labiausia netraukė Indie muzika, bet jos muzika man patiko. O ir beto, ji dar vienas egzempliorius į mano gražiausių plaukų sąrašą. Die, raudoni plaukai ir dar tokie išskirtiniai! Ar gali būti gražiau? O ir "La roux" išvertus iš prancūzų kalbos reikšia "raudonplaukė". Beje, ji man labai panaši į Ronį, o tai kažkaip savaip pereina į kitokią asociasiją :D Ehem.. F.. :DDViršelis - 7
Kaip debiutinis tai gal ir nieko, bet vien tik nuotrauka ant viršelio atrodo taip sausai ir neįdomiai. Nors man patinka spalvos ir jų žaismas. Ir jos plaukai.

In For A Kill - 10
Vien tik pavadinimas man patinka. Pati daina Man patinka. Nemoku apsakyt, bet pirmu pasiklausymu ji man nepatiko, bet kuo vėliau tuo labiau pliusu ji man atvėrė. Klausant daug kartu nepajunti, kaip imi žavėtis.

Tigerlily - 10
Viena iš geresnių. Stiprus vokalas pradžioje iškart priverčia suklusti ir laukti, ko galima tikėtis toliau. Priedainis pusiau ramus, bet su savais pakilimais. Įdomi, įdomi daina, o dar vėlaiu girdėti ir vyriškas vokalas, bet labai nežymiai.

Quicksand - 10
Taip pat priskirčiau prie geresnių. Visi "u-u-u-u" pradžioje nuteikia tam, kad išgirsim puikiai suplanuotą, tolygią ir tikrai puikią dainą. O ji tokia ir yra. Gal iš visų mano išvardytų žod-ių labiausiai tiktų tolygi. Mm..

Bulletproof - 10
Visareikšmiškai mano mėgstamiausia daina albume. Stipri, greita, su raminančiu ir įsimintinu priedainiu. Rimtas puikiai tikrų pajudėti.

Colourless Colour - 9
Rimtas geras, lėtas dainavimo tempas, geros kompozicijos priedainis, tiesa, dar ieškau dainos prasmės, bet pavadinimas man patinka.

I'm Not Your Toy - 10
Šita irgi į sąrąšiuką prie geresnių. Šiek tiek įdomesnis dainavimo pavyzdys. Tai ir patraukia. Priedainis keistos kompozicijos, bet tai suteikia įdomiai daina dar daugiau įdomumo.

Cover My Eyes - 9
Lyriška, graži baladė. Lėta, su taikliai mušamu į taktą ritmu. Priedainis turi charmoningą chorą. Pati dainos tema tinka prie atlikimo.

As If By Magic - 9
Dabar supratau, kad jos dainos (kai kurios) primena Ladyhawke kurybą. Ypatringai šita daina. Kadangi aš nei labai myliu, nei labai nekenčiu to, ką daro Ladyhawke, tai didelio pasišlykštėjimo/susižavėjimo nėra.

Fascination - 9
Šita būtų galima priskirti prie šokių/elektro skambesio turinčių dainų. Šokti, šokti, šokti..!

Reflections are Protection - 9
Įdomi dainos idėja. "My reflections are protections, the will keep me from distraction".. Sakyčiau nenuvalkiota ir nauja. beje, įdomu.

Armour Love - 9,5
Būtų 10, jei man patiktų jos dainavimo tembras. Muzika tai labai labai, bet vokalui, mano galva, kažko trūksta. Na, negali viskas būti tobula.

Growing Pains (Bonus Track) - 9
Kai dar nebuvau girdėjusi dainos, o tik mačiusi pavadinimą, pagalvojau, kad čia galimas Katty Perry dainos koveris, nes nedaug dainų turi tokius pavadinimus. Bet nee, buvo per naivu taip galvoti. Šiek tiek gaila, kad gera daina pavirto tik bonus track. Kai pagalvoji, jos čia galėjo ir nebūti. O būtų gaila. Ne tokia prasta.

---

Bendras - 9,2

Kaip visiškai naujo atlikėjo, visiškai naujam albumui ir visiškai aklam klausymui - neblogai. Indie niekada nebuvo mano arkliukas, bet albumas tikrai neblogas ir vertas perklausimo. Susiklauso skaniai, lengvai, tolygiai.. Mmm...

9 komentarai (-ų):

Visai ne Ronis! 2009 m. liepos 4 d. 11:45  

Nu joo, La Roux = raudoni plaukai = Ronis = Fable :DD Aš visai į jį nepanaši, beje. ;o
O La Roux aš vieną dainą tik gidėjus, In For A Kill, tai dabar šitą prisiminus ji man ir skamba galvoj ištisai. :D

Foxxy 2009 m. liepos 5 d. 16:09  

Visai ne Roni, man irgi iš pradžių buvo nepanašu, bet kai pamačiau "Bulletproof" klipą ;oo Ten grynai Fable vaisdina ;oo
Mmmm.. "In for the kill" gėėėėris ♥

Miglė 2009 m. liepos 5 d. 18:11  

eik jau, dabar kaip tik tą klipą žiūriu ir panašumo kažkodėl visaaaai nematau. ;oo

Foxxy 2009 m. liepos 5 d. 20:45  

O tu veidrodį esi mačiusi? :DD Arba aš tave seniai bemačiau o.O xDD

Miglė 2009 m. liepos 6 d. 11:30  

Veidrodį mačiau, turbūt esmė tame, kad čia tu mane seniai matei arba visai nežinai, kaip atrodau. :D

Foxxy 2009 m. liepos 6 d. 12:55  

Tai prašau staigiai pasirodyti ;oo

Miglė 2009 m. liepos 6 d. 17:52  

Nuu, dar aš tau rodysiuos, apseisi. ;o

Foxxy 2009 m. liepos 6 d. 19:23  

Nu tada aš toliau sakysiu, kad jūs panašios ;oo

Miglė 2009 m. liepos 8 d. 11:55  

Nu sakyk, vistiek tu klysti. ;o

Rašyti komentarą

About this blog

Čia yra vieta, kur tokia persona, Indrė, dalinasi savo mėgstama/nauja muzika, recenzijomis, muzikinėmis mintimis ir pamąstymais. Įdomaus skaitymo!