The Fame: Moster

Ajajai. Negerai. Bet kažin kaip imu įsijausti. Lady Gaga. Anksčiau ji man nepatiko. Nors nesakau, kad ir dabar labai ja žaviuosi, tiesiog.. Išgirdau, kad ji tikrai moka dainuoti ir turi gerą, stiprų balsą. Na gal dar ir talento. Kas čia žino.. "The Fame" taip ir neperklausiau iki galo. O "The fame: monster".. Aj, galvoju, 8 dainos, valandėlei bus ką veikti. Klausiau, klausiau.. Už poros net užkibau.


TEETH


Turbūt pirmoji Gagos daina, kuri taip patiko. Pirmiausia rimtas. Nežinau kaip jums, bet mano kojos pačios muša į ritmą. Antra, vienoda 'siužetinė' dainos linija. Jokių didesnių kulminacijų suteikia šarmo, kurio neturi kitos jos dainos.

SPEECHLESS

Šita sužavėjo. Savo negagiškumu. Tobula savo nebanališkumu baladė. Taip pat, šioje dainoje, ko gero, geriausiai girdisi visi Gagos balso privalumai. Va čia išgirdau, kad pas ją visai geras ir įdomus balsas. Gaila, kad kitose dainose šitas dalykas yra užgoštas. Turėčiau aš tokį balsą.. ;o

TELEPHONE ft. Beyonce

Sakyčiau labai "Poker-faciško" stiliuko, bet vienas dalykas, kuris man patinka yra Beyoncės prisilietimas čia. Tikriausiai nedrįsite ginčytis, kad juodvi yra geras duetas.

BAD ROMANCE

Prisipažinsiu, kai pirmą kartą išgirdau šitą dainą Gagos myspace, vos neapsiverkiau iš juoko! Ga-ga-oh-la-la? Kai pasirodė klipas - verkiau iš juoko. WTF? Bet.. Visada yra bet. Tokio klipo dar nesu mačiusi. Prie jo daug dirbta. Tai mane *vėliau* sužavėjo. Pripratau ir prie dainos. Dabar turbūt dažniausiai mokykloje ir traukiu šitą dainą. Nagi, Rah-rah-rah-ah-ah-roma-ro-ma-ma-ga-ga-oh-la-la yra catchy ir nesakykite, kad ta eilutė nebuvo įstrigusi į galvą!

Aukščiau išvardintos dainos pakolkas yra mano mėgiamos ir klausomos. Mano sesuo net ėmė į mane šnairuoti, kai su malonumu imu jas niuniuoti, o kartais net balsu dainuoti. Lenkiuosi Gagos balsui. Ji jį turi.
Čia kitos "The Fame: Monster" dainos, kurios dar neužkariavo manęs.

So Happy I Could Die


Dance In The Dark


Monster


Alejandro



Na va, pasakiau. Aš irgi klausau Gagos. Šiek tiek. Gal kada prisiversiu perklausysi debiutinį albumą, bet dabar visai gerai ir skaniai klausosi ir šitas :))
Don't call me name, don't call me name Alejandro!

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą

About this blog

Čia yra vieta, kur tokia persona, Indrė, dalinasi savo mėgstama/nauja muzika, recenzijomis, muzikinėmis mintimis ir pamąstymais. Įdomaus skaitymo!