Leaves Of Grass

Taip, aš toliau laikausi savo maratono, ir jame galiu užbraukti dar tris filmus - Leaves Of Grass, 25th Hour ir Rounders.

Primero, Leaves of Grass

Vienas iš naujausių Nortono darbų, kuriame dar vaidina.. Edwardas Nortonas. Taip taip, jų yra net du.


Tai istorija apie identiškus brolius dvynius. Vienas, Bill, dirba philosofijos dėstytoju, kurį myli visos studentės. Darbas klostosi puikiai, jis sparčiai kopia karjeros laiptais, nes kaip pats sako - neturi gyvenimo. Kitas, Brady, visiška Billo priešingybė. Ši persona augina ir parduoda.. žolytę. Kartą Brady, nenorėdamas plėsti savo verslo, įsivelia į labai nepatogią situaciją, kurią jis turi sutvarkyti, tačiau yra akylai stebimas miestelio šerifo. Šis sugalvoja tam reikaliuikui panaudoti brolį, tačiau atvilioti jį namo gali tik vienas dalykas - brolio mirtis. Taigi, Billas leidžiasi į kelionę namo...Keliu abu nykščius už šią juodają komediją. Abu Nortonai tikrai neprilygstami, ir turiu pridurti, kad norėčiau, kad Nortonas ateityje kada dar gautų du vaidmenis viename filme :D

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą

About this blog

Čia yra vieta, kur tokia persona, Indrė, dalinasi savo mėgstama/nauja muzika, recenzijomis, muzikinėmis mintimis ir pamąstymais. Įdomaus skaitymo!