Foster The People - Torches

Grįžtant prie blog'o ištakų ir tęsiant muzikinę blogo dalį, reiktų apžvelgti kokį albumiuką, ane?
Šią vasarą mano ausyse karaliauja šie trys visai neblogai atrodantys vyriokai - Mark Foster, Mark Pontius ir Cubbie Fink kitaip žinomi kaip Foster The People.Aktyviai muzikuoti pradėjo 2009, indie grupė iš LA, šių metų vasario mėnesį išleidę pirmą EP "Pumped Up Kicks" , o vėliau vasarą ir debiutinį albumą "Torches". Kritikai negaili liaupsių, gerbėjai myli dainas, koncertų grafikas net neina į pabaigą... Labai labai sėkmingas startas!

Net negalėčiau pasakyti kaip prasidėjo mano pažintis su jų kuriama muzika. Tiesiog kažkur užmačiau, įvedžiau į youtube ir paklausiau kelias dainas. Ir užkibau. Seniai taip bebuvau ant kokios grupės užkibusi. Indie muziką visada žavėjausi, o ir MGMT yra viena iš mano mėgstamiausių grupių, taigi Foster The People taiko tiesiai į dešimtuką. Netasiklausau.


Debiutiniame albume "Torches" yra 10 dainų, visos su stipriais, kartais šiek tiek hipsteriškai rimai, upbeat muzika ir falsetiškais vokalais.
Jei reiktų išskirti kokią dainą iš albumo, butinai paminečiau "Houdini" (Taip, sakyčiau šita mano mėgstamiausia), taip pat žinoma debiutinį singlą "Pumped up kicks" , Waste", "Color on the wall (Don't Stop)", "Call it what you want". Visada prasuku tik "I would do anything for you", bet čia jau skonio reikalas.
Visos dainos tikrai labai labai gražios (kad ir kaip banaliai tai skambėtų, bet nesakyčiau, jei tai nebūtų tiesa) ir jei ieškot ko įdomaus paklausymui, tikrai rekomenduoju Foster The People. Su jais neprašausit ;)

Čia debiutinis "Pumped Up Kicks"Mano mėgstamiausias "Houdini"Ir pirmas, profesionaliai darybas klipas dainai "Helena Beat"2 komentarai (-ų):

Anonimas 2011 m. lapkričio 22 d. 18:46  

Mano Dievukai! Foster The People The Best!!

Anonimiškas 2012 m. lapkričio 19 d. 12:46  

dievinu sita grupe :) noreciau i ju koncerta :)

Rašyti komentarą

About this blog

Čia yra vieta, kur tokia persona, Indrė, dalinasi savo mėgstama/nauja muzika, recenzijomis, muzikinėmis mintimis ir pamąstymais. Įdomaus skaitymo!