The Great Gatsby

Šių metų didžiausias "wish listas"  yra šitas filmas -- The Great Gatsby. by the one and only F. Scott Fitzgerald. Kaip tik neseniai nusipirkau knygą, originalo kalba. Knyga nedidukė, trumpa, bet matomai didinga, kad net iki šiol aktuali. Dar jos neskaičiau, šiuo metu esu užsivertusi su mokslais ir darbais (ir kaip kiti jais laisvai žongliruoja, uhh?), bet jau trinu rankas ir nekantrauju ją perskaityti. Dažniausiai ta didžiaja klasika nusiviliu, tikiuosi čia ne vienas iš tų atvejų.
Pirmiausia, kas patraukia akį oficialiame posteryje, tai tie, kaip sakau, Florence and the machine elementai, suteikiantys koncervativumo ir, kažkokio keisto futuristinio braižo. Taip pat pati kompozicija nuostabi. O akys fone, kaip spėju tribute originaliam knygos viršeliui, bet čia tik mano spėjimas. Pakolkas esu ir patenkinka aktorių atranka. Po "Django Unchained" labai pradėjau prijausti Leonardo Di Caprio, nors šiaip iki šiol jis man nelabai ir tepatiko. Greičiausiai viskas priklauso nuo vaidmens, bet forever and ever, jis liks tas vargšas Jack Dawson, nuskendęs, nes ant tų medinių durų jam neužteko vietos. Taip pat man keista matyti Tobey Maguire. Kaip tik neseniai žiūrėjau Spider-Man 3 (Emo spidermanas, gal ir nieko, bet šiaip labai prasta idėja), ir miriau juokais. Ne gerają prasme. Man buvo jo gaila. O kur jis dar yra vaidinęs? Hmm. Carey Mulligan atrodo labai mielai, tie 20s rūbai, uuuh. Žiūri filmo trailerius ir seilėjiesi. Kad taip realiai juos pamatyti. Bet va, taigi, ji, kaip minėjau labai mielai atrodo, tikiuosi ir filme bus malonu į ją pažiūrėti. Irgi, didžiausios simpatijos Isla Fisher. Nuostabi jinai. Vėlgi, neatsižiūriu į jų apdarus. va čia tai aukštoji mada. 


 Šis filmas taip pat dėmesį traukia savo saoundtraco unikalumu ir tokiu muzikantų dėmesiu. Tiek specialiai filmui kurtų dainų! Traileris, įdėtas šiek tiek aukščiau, ir parodo specialiai filmui sukurtų dainų popuri. Pirmiausia, Beyonces perdainuota Amy Winehouse "Back To Black" versija. Įdomus pasirinkimas. Amy versija iš koto verčianti, o Bey versija turėtų rauti stogą. Antra girdėtina daina, nauja Lana Del Rey filmo interpretacija "Young and Beautiful". Aš labai šiaip ribotos nuomonės apie Laną, todėl nelabai daug ko ir tikiuosi iš jos. Kaip kažkas sakė, bent jau tikiuosi, kad į "Club 27" ji nepateks.   Ir trečioji traileryje girdima daina, yra mano mylimosios Florence Welch interpretacija "Over the Love". Aš Florenciją myliu be galo be krašto, ji yra nuostabi nežemiška butybė, ne iš šio pasaulio. Tobula moteris ir didžiulis autoritetas. Graži tiek vidumi tiek išore. Jos dainos premjeros labiausia ir laukiu. Nes, kol fanai nekantriai laukia naujų albumų, jis bent kartą metuose sukuria kokią dainą kokiam filmui. 
Taigi, kultinė knyga, įspūdingai atrodantis filmas ir kvapą gniaužiantis soundtrackas. Kas gali būti geriau? Oh, tik sulaukti premjeros! 

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą

About this blog

Čia yra vieta, kur tokia persona, Indrė, dalinasi savo mėgstama/nauja muzika, recenzijomis, muzikinėmis mintimis ir pamąstymais. Įdomaus skaitymo!